piątek, 15 stycznia 2016

Wyzwanie z techniką


Czy macie ochotę powalczyć dla samej przyjemności sprawdzenia się? Tak bez marchewki w postaci nagrody? Ot tak, zwyczajnie dla zabawy, dla satysfakcji, dla przyjemności? Czy spróbujecie zmierzyć się z nowym tematem?

Po wyzwaniu babeczkowym, które choć wciąż otwarte, po roku jest już nieco zapomniane, czas na coś nowego. Proponuję Wam wyzwanie autorskie - "Pobawmy się techniką"!

Kto może brać w nim udział ? Każdy i liczę tutaj  na udział współtwórców bloga MMH. Zasady są trzy: praca musi być z modeliny, musi być w technice wyznaczonej na temat wyzwania i powinna być nowa, nie publikowana nigdzie wcześniej.

Zdjęcie  pracy wysyłacie na adres modelinamojehobby@gmail.com
Wszystkie nadesłane prace opublikujemy w zbiorczym poście. Nie ma nagród, jednak liczę na dyskusję po publikacji zdjęć. Nie ma pracy przykładowej, bo autor tematu też staje w szranki współzawodnictwa. Przede wszystkim ze sobą! Uhonorujmy zatem wszystkich odważnych naszymi opiniami.

I jak Wam się to podoba?

Zaczniemy od łatwizny: Paski - paseczki.
Mogą być łowickie i łęczyckie. Mogą być te oddzielające kropki w alfabecie Morse'a i te zdobiące marynarskie koszulki. Im bardziej niestandardowe podejście tym lepiej. Jak wspaniale i różnorodnie można podejść do tematu "paski - paseczki".
Zapraszam do udziału zobaczymy co z tego wyniknie :)


8 komentarzy:

 1. O, akurat miałam robić coś w jakieś wzorki, więc niech będą paski! Pomyślę i coś ulepię :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paski są tak różnorodne, że napewno coś dasz radę wymyślić! Wierzymy w ciebie!

   Usuń
 2. A czy pasiaste kaboszony też się łapią ? Tylko to lepię. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej TAK! O różnorodność wszak chodzi w tej modelinowej paskowatość ;)

   Usuń

To tylko chwilka, napisz słów kilka :)