poniedziałek, 26 stycznia 2015

Pierwsze Candy na MMH !!! Komu cukierka, komu?!

Komu "cukierka"?! komu, komu?! :)

Jak wiadomo, candy to świetna sprawa. Chętnie nie raz sama stawałam w długachnym ogonku, bo cukierek był kuszący. Bywało, że udało mi się wygrać. Rzadko to było, bo aż 1 raz, ale zawsze ;)

Myślę, że każdy z blogujących chociaż raz brał udział w takiej zabawie, a jeśli nie, to właśnie nadarzyła się szansa udziału w wyjątkowej rozdawajce...

Candy na MMH :)

Dlaczego wyjątkowa?
Blog Modelina Moje Hobby jest blogiem prowadzonym przez zespół ludzi, których łączy wspólne hobby, pasja -  wszyscy zajmujemy się lepieniem!.. Czyli tworzeniem w masach plastycznych :)

A wyjątkowość naszego Candy polega na tym, że obdarowanych będzie tyle osób, ilu jest redaktorów - każdy z nas do puli nagród dodał własnoręcznie przygotowanego "cukierka" :)


To teraz zasady:

Warunkiem udziału w Candy na MMH jest:

1. opublikowanie podlinkowanego banerka Candy na blogu lub profilu Facebook (udostępniając post na Facebooku, należy zwrócić uwagę, aby był on publiczny, w celu weryfikacji).

2. udostępnioną tak treść (czyli adres URL
(link) SWOJEGO bloga/profilu na facebook'u) zgłaszamy w tym poście poprzez InLinkz. W formularzu, w polu "Name", należy wpisać swoje imię /i nazwisko - opcjonalnie/ oraz, którą nagrodę wybierasz :) (najlepiej podając numerek pracy z banerka).

Uwaga - można wybrać tylko jednego fanta!Zabawa trwa od dziś, czyli 26.01.2015 r. do 25.02.2015 r. Po upłynięciu tego terminu, spośród zgłoszonych uczestników, po zweryfikowaniu warunków udziału, wyłonimy tych szczęśliwców, do których powędrują nasze prace, czyli...

Kolczyki od Moniki - Artystyczne Wariacje i Wisior od Claymana Wojtka :)

         

Magnesy od Anny Polymeranny i Doroty - VaniLlamaArt :)

 

Łąkowy wisior od Moniki - Kamino70 :)


Broszka od Agaty - modelina by a.m. :)Dla każdego coś ładnego :)
Zatem zapraszamy do zabawy! :)
* W razie jakichkolwiek problemów ze zgłoszeniami, linkowaniem itp.. piszcie do nas śmiało :) 
Można tu w komentarzu, na facebooku, na maila: modelinamojehobby@gmail.com


Zapraszamy również do obserwowania naszego bloga
oraz polubienia Modelina Moje Hobby na Facebooku :)
12 komentarzy:

 1. Kasiakowo , twój baner na stronie jest niepodlinkowany.... Spróbuj dać osobny baner na pasek boczny, i podlinkuj go, wtedy będzie dobrze. Pamiętajcie o tym, żeby dawać link wsteczny, tak pisze w regulaminie! Banery niepodlinkowane nie biorą udziału w losowaniu nagród niestety... Ally, to samo, popraw link, bo leci on na samo FB a nie do ciebie... Piszcie do nas, jak macie jakiś problem z linkami, my pomożemy! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anula dzięki!!!!!! ale wtopa by była a mi tak zależy!!!! już podlinkowałam a z boku hmmmm no kiedyś umieszczałam ale normalnie teraz mi nie wychodzi no jakoś ale spróbuje spróbuję

   Usuń
 2. Ja umieściłam baner w pasku bocznym :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A jak udostępnię na swojej stronie FB i na fanpage'u to liczy się x2? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda że byłoby superfajnie :D ale regulamin jest nieubłagany... Bardzo dziękujemy za tak entuzjastyczne polecanie :)

   Usuń
  2. I co jeszcze? Może na warzywniaku plakat powiesić? ;-)

   Usuń
  3. Jakby się dało podlinkować... może kodem QR ;)

   Usuń
 4. Robicie wspaniałe rzeczy ! Wszystkie nagrody bardzo fajne. Pozdrawiam serdecznie !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasze hobby, niesie radość i satysfakcję a jak się jeszcze komuś podoba to już pełnia szczęścia jest. A za dobre słowo dziękuję w imieniu całego zespołu :) Pozdrawiam ciepluchno!

   Usuń
 5. Podziwiam wszystkie prace ulepione własnymi paluszkami! Dla mnie to jakaś wyższa magia ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

To tylko chwilka, napisz słów kilka :)