poniedziałek, 16 listopada 2015

Mikołajkowa wymianka!

Lubicie dostawać prezenty? Ja bardzo! A dawać? No właśnie - to jeszcze lepsze! A zatem zapraszam wszystkich na Mikołajkową wymiankę. Mikołajkową, bo to ten czas, który łączy wszystkich w Polsce. W Wigilię oprócz Mikołaja wpadają też Gwiazdor, Aniołek i Dzieciątko. A na 6 grudnia wszyscy jesteśmy zgodni! Zgłaszajcie się więc! Czas jest do piątku 20 listopada!

Co wymieniamy? Prezenty oczywiście!

Jeśli chcesz wziąć udział w zabawie przygotuj swój podarek. Bazą dla niego ma być jedno pudełko od zapałek, udekorowane modeliną w taki sposób, by kojarzyło się z mikołajkową paczką. Wewnątrz powinna się znaleźć mała niespodzianka. Może być to modelinowy koralik, figurka, broszka albo coś, co przyda się do pracy z modeliną. Może np. narzędzie własnej roboty. Poza tym wszystkie chwyty i techniki dozwolone.

Kto może się zgłosić? Każdy! Zaproszeni są wszyscy czytelnicy naszego bloga, grono redakcyjne i wszystkie nowe nieznane jeszcze twarze. Byle byście byli w stanie stworzyć paczuszkę z glinki polimerowej i mieli chęć sami otrzymać niespodziankę.

Jak wziąć udział?

 1. Po pierwsze należy zgłosić chęć udziału pod niniejszym postem i równolegle wysłać zgłoszenie na adres modelinamojehobby@gmail.com , przekazując w nim następujące informacje: nick, e-mail, imię i nazwisko oraz adres korespondencyjny (pocztowy). Tytuł maila powinien brzmieć: Wymianka Mikołajkowa + nick osoby. Na zgłoszenia czekamy do 20 listopada 2015. Przysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na zasady wymianki określone w regulaminie MMH.
 2. Następnie zostaną rozlosowane pary: obdarowujący i obdarowywany. Każdy z uczestników otrzyma mail z informacją o tym, kogo ma obdarować i na jaki adres wysłać niespodziankę. Tego maila spodziewajcie się: ok. 23 listopada 2015.
 3. Do 1 grudnia 2015 należy przygotować pracę i wysłać na wskazany adres. Jednocześnie na adres modelinamojehobby@gmail.com należy wysłać zdjęcie lub składankę zdjęć pracy biorącej udział w wymiance. Tytuł maila powinien brzmieć: Wymianka Mikołajkowa: nick Obdarowującego dla nick Obdarowywanego. Zdjęcia prac uczestniczących w wymiance powinny spełniać te same wymogi co zdjęcia prac uczestniczących w wyzwaniach. Pamiętajcie jeszcze, by bezpiecznie opakować prace.
 4. Kiedy przesyłka dotrze, należy powiadomić o tym wszystkich w komentarzu do tego posta.
 5. 6 grudnia 2015 (ewentualnie dzień lub dwa później, gdybyśmy czekali jeszcze na jakąś przesyłkę) opublikowane zostaną zdjęcia wszystkich prac wraz z informacją, kto kogo obdarował (nicki).

Wszystko jasne? Macie pomysły? To czekamy na maile i posty ze zgłoszeniami!

12 komentarzy:

 1. Brzmi to tak ciekawie i kreatywnie, że aż szkoda byłoby przejść obojętnie. Czyli oczywiście, że się zgłaszam. E-mail już poszedł. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. S uuu per! Mojej niespodzianki też oczywiście nie zabraknie. Pomysł już czeka na lepienie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oficjalnie się zgłaszam do udziału w wymiance.

  OdpowiedzUsuń
 4. podniosłam łapkę - że ja też ale że nie widać to piszę :-) że ja też

  OdpowiedzUsuń
 5. I ja się zgłaszam do zabawy :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. a do mnie już przyszedł Mikołaj! paczuszka doszła w całości !! Dziękuję bardzo Mikołajowi :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. juz przyszla do mnie paczuszka za ktora serdecznie dziekuje jest sliczna

  OdpowiedzUsuń
 8. Niespodzianka dotarła. Czułam się jak mała dziewczynka odkrywając kolejne jej sekrety. A obok pewna młoda kobietka baaardzo mi zazdroscila. Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 9. I ja dostałam swoją paczuszkę z cudeńkami :) Dziękuję Mikołajku :*

  OdpowiedzUsuń
 10. U mnie też był Mikołaj z prześliczną paczuszką. Dziękuję serdeczne!!! :-*

  OdpowiedzUsuń
 11. Do mnie też paczuszka dotarła i siedzę, i się zachwycam. :3

  OdpowiedzUsuń

To tylko chwilka, napisz słów kilka :)