wtorek, 21 lipca 2015

Ogłoszenie parafialne: zmiany regulaminu:)

"MMH zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian do niniejszego regulaminu. O ile zmiany takie zostaną wprowadzone, informacja o tym pojawi się jako post na blogu MMH. Każda nowowprowadzona zmiana obowiązuje od momentu określonego w takim poście i nie odnosi się do wyzwań, wymianek i innych wydarzeń toczących się przed tym momentem."

Zmianom uległy...

III. Zasady dotyczące oceniania prac zgłoszonych na wyzwania 
(...)
11. Minimalna ilość zgłoszeń: Zastrzegamy sobie prawo do nie przyznania nagrody jeżeli w wyzwaniu będzie zgłoszonych mniej niż 5 prac. W takiej sytuacji każdy uczestnik otrzyma baner pamiątkowy, a nagroda przechodzi na następny miesiąc.


II. Zasady dotyczące uczestniczenia w wyzwaniach
(...)
4. MMH nie ogranicza dopuszczalnych form pracy, ani rodzaju innych materiałów wykorzystanych w powiązaniu z masami polimerowymi. Wymagamy jednak aby użycie modeliny stanowiło nie mniej niż 60%* całego projektu, chyba, że zasady konkretnego wyzwania będą stanowić inaczej.

*
modelina powinna stanowić większą/znaczną część pracy (nie mniej niż ok. 60% - nikt oczywiście nie będzie tego dokładnie wyliczał, chodzi po prostu o zachowanie optymalnych proporcji :)


To by było na tyle ;)
Dziękujemy za uwagę 
i zapraszamy do zabawy
Zespół

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To tylko chwilka, napisz słów kilka :)