niedziela, 5 czerwca 2016

Wyzwanie #24 Babeczki Inaczej

Pogoda daje nam ostatnio popalić, mimo, że dopiero maj przeszedł nam koło nosa...
I leń przestraszeczny dopada każdego bez wyjątku!
W związku z tym zbiorowym osłabieniem chęci wszelakiego typu mamy małe opóźnienie.....
Ale chyba nam wybaczycie???


W tym miesiącu, zgodnie z kolejką, wypada wyzwanie z serii "3w1", ale... tak sobie pomyślałyśmy, że może by tak "odgrzać" małe co nieco? A to małe co nieco to nasze babeczki... Babeczki po NASZEMU! :)

Było to wyzwanie, które ruszyło we wrześniu 2014. Taka zabawa dla zabawy, bez wyróżnień, bez nagród. Miała trwać cały czas i każdy mógł zgłosić swoją wizję "babeczki inaczej" w dowolnym momencie. Ale jakoś tak temat ucichł, skrył się pod kolejnymi postami i wyzwaniami i w końcu został całkiem zapomniany, a  zgłoszone babeczki zakurzyły się w galerii ;) 

Rusza zatem czerwcowa re-edycja wyzwania :) 
A o co w tym właściwie chodzi? ... Ano, babeczka jaka jest, każdy widzi ;) motyw mocno popularny (zwłaszcza w biżuterii), słodziasty i mniamuśny. A cała zabawa polega na tym, aby ukazać tę naszą babeczkę w nieco innej formie ;) Nietypowej, nietuzinkowej... Strasznej? Zabawnej? To już zależy od Was :) TUTAJ możecie zobaczyć jakie babeczki pojawiły się do tej pory. 

No to... nie ma chyba na co czekać, tylko budzić wyobraźnię i brać się za "wypieki" :)

Zasady uczestnictwa:
Praca oczywiście musi być wykonana z modeliny oraz powinna zawierać elementy nawiązujące do wyzwania - co nie wyklucza mixed media, czyli łączenia modeliny z innymi materiałami. Pamiętajcie jednak, że modelina powinna stanowić większą/znaczną część pracy.
Prace wykonane na wyzwanie powinny być nowe, czyli nie powinny mieć premiery nigdzie wcześniej w Internecie.
Do wyzwania zgłaszamy zdjęcie wykonanej pracy za pomocą InLinkz, a link powinien bezpośrednio wskazywać post, w którym znajduje się zdjęcie zgłoszonej pracy.
Uczestnik wyzwania zobowiązuje się do umieszczenia w widocznym miejscu na swoim blogu, stronie czy profilu FB podlinkowany baner z wyzwania.
Uczestnik nie spełniający wymaganych warunków będzie dyskwalifikowany.

*Osoby, które brały udział w poprzedniej edycji, mogą oczywiście zgłosić swoją jedną NOWĄ pracę w tym wyzwaniu :)
*Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy baner udziału, a jego praca powędruje do babeczkowej galerii. Zwycięzca, tradycyjnie otrzyma baner-wyróżnienie + nagrodę od Sponsora :)

Sponsorem tego wyzwania jest:ZAPRASZAMY DO ZABAWY!
       


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To tylko chwilka, napisz słów kilka :)