czwartek, 1 września 2016

Wyzwanie #27 czyli Kolory

Radośni i wypoczęci ?!
Cieszy nas to, że mimo wakacyjnego lenistwa startujecie w naszych skromnych wyzwaniach.
Cieszy nas również, iż zyskujecie popularność na innych wyzwaniowych blogach, a Wasze prace są doceniane przez niemodeliniarzy, a MMH ma dzięki temu udział w waszym rozwoju.
Co miesiąc głowimy się nad nowym tematem i kombinujemy, co by tu wymyślić żeby Was porwać do pracy nad nowym projektem :)

Tematów wyzwań jest kilka i tym razem padło na "KOLORY"
Pomyśleliśmy, że pięknie by było dobrać coś pasującego do kończących się szybko letnich dni. Bo przecież zaraz będzie nam ich bardzo brakować.
Oto paleta, która zachwyca swą prostotą i kombinacją kolorystyczną.

( paleta kolorów na banerku pochodzi z DESIGN SEEDS )


Naszym zacnym sponsorem jest Zasady uczestnictwa:
W pracy należy użyć minimum 4 z 6 barw z zaproponowanej palety.
Kolory mogą się nieznacznie różnić od zaproponowanych co może być kwestią ustawień monitora, można je więc różnie interpretować - pamiętajcie, że to tylko sugestia :)
Praca oczywiście musi być wykonana z modeliny oraz powinna zawierać elementy nawiązujące do wyzwania - co nie wyklucza mixed media, czyli łączenia modeliny z innymi materiałami. Pamiętajcie jednak, że modelina powinna stanowić większą/znaczną część pracy.
Prace wykonane na wyzwanie powinny być nowe, czyli nie powinny mieć premiery nigdzie wcześniej w Internecie.
Do wyzwania zgłaszamy zdjęcie wykonanej pracy za pomocą InLinkz, a link powinien bezpośrednio wskazywać post, w którym znajduje się zdjęcie zgłoszonej pracy.
Uczestnik wyzwania zobowiązuje się do umieszczenia w widocznym miejscu na swoim blogu, stronie czy profilu FB podlinkowany baner z wyzwania.
Uczestnik nie spełniający wymaganych warunków będzie dyskwalifikowany.

Zapraszamy do zabawy!!!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To tylko chwilka, napisz słów kilka :)