poniedziałek, 7 lipca 2014

po pierwsze

Witajcie :)
Wklejam kopię posta z mojego bloga http://kamino70.blogspot.com/2014/07/kolczyki-z-modelinyoraz-mam-pomysa.html
Mam pomysł ....Nie wiem czy zaglądają tutaj blogerzy zajmujący się lepieniem z mas plastycznych bowiem mam dla lepiących propozycję, co powiecie o blogu wyzwaniowym ? Zbierzmy się wybierzmy temat wyzwania i do dzieła! Nie wiem jak Wy ale ja czasami potrzebuję bodźca do stworzenia czegoś nowego czasem to jest słowo czasem utwór czasem zdjęcie i jestem bardzo ciekawa jak to co mnie inspiruje działa na innych. Takie wyzwania wspaniale wpływają na twórczość. Wiem że pomysł jest wtórny blogi wyzwaniowe są i dobrze się mają ale może moglibyśmy spróbować.
Takim blogiem jest francuski blog parole de pate.
 W pierwszym porywie myślałam o zrobieniu takiego profilu na FB nawet zaproponowałam taką formę zabawy na społecznościowej modelinie po polsku... ale blog chyba będzie lepszym miejscem.
 Proponuję na razie wyzwania dla zabawy bez określania zwycięzcy z czasem możemy wybrać inną formę z nagrodami :) jeśli będzie trzeba i będziecie chcieli zrobimy profil społecznościowy na FB.
Zainteresowanych proszę o kontakt ....blog już istnieje http://modelinamojehobby.blogspot.com/ czeka na obserwatorów :) Kto zaobserwuje wyrazi tym samym zainteresowanie projektem.
Pod postem można składać propozycje tematów wyzwaniowych tak na początek :)
Ściskam "z wypiekami" wasza Kamino70 \
ps:
Może jakiś miniczat zorganizuję?

7 komentarzy:

 1. Ja już pisałam, może fajny pomysł to będzie las, w tym temacie można poszaleć. Inspiracją może być wszystko, co z lasem związane: drzewa, trawa, grzyby, nawet stworzenia fantasy, które mieszkają w lesie. Temat moim zdaniem fajny: Ja wpadłam na pomysł stworzenia Enta, ale nie w formie biżuterii, oczekuje na większą ilość materiałów i do dzieła! Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z miejsca przepraszam za weryfikacje obrazkową ... już usunęłam ta przeszkodę.
   Monika cudnie że mimo to zechciałaś napisać pierwszą propozycję wyzwania modelinowego.
   Chciałabym szybciutko rozkręcić akcję z wyzwaniami. Zakładam że pojawią się nowe propozycje tematów i już z radości zacieram swe modeliniarskie łapki a żeby nie było że ja się tylko znęcam nad Wami i wymagam wymyślania to sama tez zaproponuje temat kolejnego wyzwania ZIELONY. I jak?

   Usuń
  2. No nieźle, wiele można i właśnie o to chodzi żeby tematu nie zamykać i nie ograniczać wyobraźni. No i ma nadzieję, że nie tylko biżuteria jest akceptowana, ale także inne twórcze projekty. :)

   Usuń
 2. Pomysł fajny, ale teraz rozruszać tego "potwora" to będzie wyzwanie samo w sobie.... Mam słówko co do wyzwań: Spróbujmy nie powtarzać tematów z innych blogów i rzeczy bardzo popularnych. Np teraz wszedzie są maki, marynistyczne, czy słodkości typu babeczki. Postarajmy się wybierać tak, żeby szukać cały czas inspiracji, ale żeby to nie było coś co wszyscy robią na potęgę! I nawet jak padnie temat....hmmm... morskie, to wymyślmy stwora czy roślinę rzadziej spotykaną! Będzie wtedy o wiele ciekawiej, a i umysły się wtoczą na wyższy poziom! Jeśli chodzi o tematy wyzwania, to dostosuję się do was, bo ja mam za dużo ich w głowie, a nie chcę , żeby były za ciężkie. To rzucajcie konkretne hasło i do roboty! Idę zwerbować paru ludzi jeszcze! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu fajnie że do nas dołączyłaś :) Rozruszamy "potwora" :) jak się uda dobrze, jak się nie uda czegoś się nauczymy ... Dzisiaj mam Was, pomysł, zapał i chęć... resztę dopracujemy. Poczekam na głos pozostałych i startujemy z pierwszym wyzwaniem.
   Proszę Was o tematy bo nie chcę niczego narzucać odgórnie....propozycje nawet najbardziej postrzelone ....mamy się bawić i prezentować z jak najlepszej strony i wyjść poza własne ograniczenia i przyzwyczajenia. Pozdrawiam ciepluchno :)

   Usuń
  2. No ale co ja będę narzucać temat, jak każda z nas czuje inny klimat... :-) Ja się potrafię dostosować w każdym, ale niektórzy nie. Założyłaś stronę, więc pierwsze wyzwanie należy do ciebie! Potem np Monia lub ja da coś na tapetę. Niech to ruszy najpierw. Ja niezbyt się znam na tym. Acha, i musisz rozjaśnić podkład strony, bo na czarnym nie widać linków pisanych granatowym. I wogóle tak jakoś ciemno... Trzeba dać coś jasnego, np pokrojone modelinki w tle, żeby kojarzyło się od razu! To taka sugestia... :-)

   Usuń
  3. O, jak cudownie i jasno tutaj!!!! No teraz widać wszystko!!! Podoba mi się jak cie niemogę!!! :-)

   Usuń

To tylko chwilka, napisz słów kilka :)